Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2006 yılında Av. Cem ARICIGİL tarafından kurulan Da Vinci Hukuk Bürosu, kuruluş tarihinden itibaren hukukun çeşitli dallarında; özellikle aile hukuku, şirketler hukuku, ticaret hukuku, miras hukuku, icra iflas hukuku, iş hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında, üstün kalitede danışmanlık ile dava takip işlemlerini yürütme hizmetleri sunmaktadır.

Da Vinci Hukuk Bürosu, Tıpkı Ünlü Filozof Dahi Da Vinci gibi yaratıcılık, verimliliğini kullanarak müvekkil odaklı çözümler üreterek başarıya ulaşmaktadır. Ofisimiz, yurtiçi ve yurtdışında gelen müvekkillerimize yüksek kalitede hukuk hizmeti sağlamaktadır. Gerektiğinde, müvekkillerimiz için en iyi sonuçlara ulaşabilmek adına alanında uzman danışmanlarla birlikte çalışmaktayız. Aynı zamanda hukuk büromuzda Onursal Yargıtay ve Onursal Hukuk Dairesi başkanlarıyla birlikte Adli Tip Uzmanları da mevcuttur. Bununla birlikte Doçentlerden oluşan danışmanlarımızda bulunmaktadır.

Da Vinci Hukuk Bürosu, iş ve hukuk dünyasındaki yeni gelişmeleri takip ederek müvekkillerine yeni yaratıcı çözümler sunmaktadır. Da Vinci Hukuk Bürosu nitelikli kadrosu ve geniş iş çevresi ile müvekkillerine kaliteli hukuk hizmeti sunarak müvekkillerinin başarısına katkı sağlamaktan dolayı her zaman gurur duymuştur.

Whatsapp
Cem Arıcıgil
Cem Arıcıgil
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?